Рух допоможе подолати біль з IVR

Захворювання опорно-рухового апарату дуже часто є причиною обмеження рухливості — насолоджуватися повноцінним життям хворому заважає біль.

Подолати цю проблему можна завдяки комплексному лікуванню, в основі якого лежить кінезіотерапія. Більш докладно про даний метод лікувальної фізкультури читайте тут: https://ivr.ua/ua/lechebnaya-fizkultura.

Що таке ЛФК

ЛФК — це лікувальна фізична культура, яку застосовують для відновлення повноцінної роботи м’язів. В Інституті вертебрології та реабілітації для кожного пацієнта комплекс вправ розробляється індивідуально залежно від того, яка зона потребує уваги.

Чому рух такий важливий

М’язи в нашому організмі відповідають за живлення суглобів — під час їх скорочення поживні речовини доставляються до потрібних зон за допомогою циркулюючої крові. У разі порушення процесу відбувається зневоднення усіх структур, що призводить до ушкоджень та появи гриж, артрозів, слабкості м’язів. Регулярність виконання вправ дає змогу покращити кровообіг, укріпити організм.

Кому потрібні заняття ЛФК

У клініці IVR кінезіотерапія рекомендується за різних обставин:

  • Як профілактика та лікування патологій опорно-рухової системи.
  • ЛФК при сколіозі дає змогу зміцнити м’язовий корсет та усунути дисбаланс. Навантаження на хребет знижується. Відтак увесь організм поступово оздоровлюється.
  • Зміцнення м’язів покращує поставу.
  • Після травм або операційних втручань суглоби потрібно розробляти. Фізичний рух правильної амплітуди — запорука повільного відновлення.
  • Інколи позбавитися міжхребцевих гриж можна лише операційним шляхом, після чого необхідна реабілітація — заняття з лікарем-реабілітологом.
  • ЛФК при остеохондрозі — це профілактика загострень, підтримка здоров’я всього тіла.

Принципи лікування в IVR

Перед тим як призначити лікувальні вправи фахівці центру обов’язково проводять діагностику та ознайомлюються з історією хвороби пацієнта. Після цього розроблюється гімнастичний курс з урахуванням стану людини та її готовності до фізичних навантажень. Зазвичай ЛФК поєднують із заняттями на медичних тренажерах. Йдеться про комп’ютеризовані пристрої David, які фіксують зміни м’язів, допомагають вибрати коректний кут для суглобів та розробляти тільки необхідні зони.

Філіали клініки IVR у місті Київ, Львів та Івано-Франківськ чекають тих, хто прагне знову вільно рухатися. Мешканці інших міст України також можуть стати пацієнтами центру.

Опубликовано на сайте: 01.11.2019


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!